O Nas

slavic macrame

rękodzieło tworzone z pasją

Pracownia Slavic Macrame to miejsce, w którym dzięki wszelkiego rodzaju kreatywnym pomysłom powstają wyjątkowe dzieła.
Rękodzieło jest naszą pasją, dzięki której wkładamy całe serca w to co robimy w naszej pracowni.
Używamy tylko najlepszej jakości półproduktów, co zdecydowanie podnosi jakość naszych wyrobów. Sznurki bawełniane wykorzystywane w naszej pracowni pochodzą głównie od polskich producentów i posiadają certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100 w klasie I. Oznacza to, że zostały przebadane na każdym etapie produkcji i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka. Mogą być bezpiecznie stosowane nawet w produktach dla niemowląt i alergików. Do dalszego tworzenia motywują nas wasze pozytywne opinie oraz powroty po kolejne zakupy w naszym sklepie.
Chętnie pomagamy naszym klientom przy wyborze rękodzieła. Zawsze można do nas zadzwonić lub napisać i dowiedzieć się czegoś więcej. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły, dzięki którym możemy stworzyć coś wspólnie. Zapraszamy!

Bardzo ważne w naszej pracowni
o nas

z miłością

Wszystkie produkty tworzymy z wielką starannością i pasją płynącą prosto z naszych serc. Otrzymujesz produkt, który tworzony jest z najlepszej jakości, ekologicznych półproduktów.

koci pomocnik

W pracy pomaga nam nasz kot o imieniu Balbinka. Daj nam znać, jeśli jesteś osobą uczuloną na kocią sierść. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzony dla Ciebie produkt nie miał żadnego kontaktu z kocią sierścią.

wystaw nam ocenę

Będziemy wdzięczni za wystawienie pozytywnej oceny na naszych social mediach lub w wizytówce Google Moja Firma. Ucieszymy się również z otrzymania like'a na Facebooku i Instagramie.

Shopping Cart